De Buurtvereniging Houtwolstraat heeft onlangs het initiatief genomen om Jumbo-zegels te verzamelen ten behoeve van de Voedselbank. Met dit mooie initiatief willen wij als buurt een bijdrage leveren aan gezinnen die het financieel moeilijk hebben.

Iedereen die boodschappen doet bij Jumbo kan sparen voor zegels waarbij pakketten samengesteld worden. Deze pakketten bevatten producten die goed van pas komen voor mensen die afhankelijk zijn van de Voedselbank. 

"We merken dat steeds meer mensen de hulp van de Voedselbank nodig hebben", vertelt een van de initiatiefnemers. "Daarom wilden we als buurt iets doen om bij te dragen. Het is mooi om te zien hoe enthousiaste bewoners zijn en hoe snel de eerste volle zegelkaarten binnenstromen."

Doe mee en help mee om zoveel mogelijke pakketten bij elkaar te sparen! Laten we samen laten zien hoe krachtig de solidariteit in onze buurt is.

Inleverpunten:

  • Hans Vink Wanroijseweg 6a
  • Sandra Kremers Houtwolstraat 34