Echt juichen na een doelpunt: handen de lucht in en een grote ‘smile’ op het gezicht van blijdschap. Dat deed Zoë van Wijk op zondag 9 februari 2025 in de 80e minuut tegen Berghem Sport Vrouwen 2, toen ze Juliana Vrouwen 2 net daarvoor met een prachtig afstandsschot op een 5-0-voorsprong had gezet.

“Mijn eerste doelpunt!”, zei de bescheiden buitenspeelster die zich steeds meer laat gelden vol ongeloof tegen de op haar afkomende blije teamgenoten. Daarmee scoorde ze het laatste doelpunt van de wedstrijd, nadat achtereenvolgens Iza van Dommelen, twee keer Suze van Gemert en Jasmijn van de Wiel het net hadden gevonden. 

Met de overwinning volgde Juliana Vrouwen 2 het voorbeeld van Juliana Vrouwen 1, dat even daarvoor Quick 1888 Vrouwen 1 uit Nijmegen had verslagen met 2-0. Daar waar nummer drie Juliana een compleet team op de been kon brengen, daar kende nummer elf Quick de nodige personele problemen. De overwinning was gezien de stand logisch, al was het wachten tot de tweede helft tot er een verschil in score werd gemaakt. 

Het was Daisy Keijzers die Juliana in de 50e minuut uit een hoekschop naar 1-0 kopte. Tot dan was Juliana alleen in de openingsminuut dichtbij een voorsprong geweest en werd er een doelpunt van Isa Schaap afgekeurd vanwege buitenspel. Het enige wat Quick daar (uiteindelijk de gehele wedstrijd mede door goed verdedigend werk van Lotte Nabuurs, Naomi Jacobs, Wies Vissers en Myrthe Uyen) tegenover kon zetten was één uitbraak die niet kon worden afgerond. 
Na de 1-0 waren er kansen voor onder andere Evi van der Ven en Sem Hermens en werd een doelpunt van Isa Schaap afgekeurd. Driemaal was scheepsrecht voor Isa Schaap, die tien minuten voor tijd de wedstrijd besliste door een dribbel beheerst af te ronden. 

Zondag 16 februari 2025 willen beide Juliana Vrouwenteams hun goede reeks voortzetten. Er staan twee uitwedstrijden op het programma: om 12.00 uur is de aftrap van de wedstrijd Vorstenbossche Boys Vrouwen 1 - Juliana Vrouwen 1 en om 12.30 uur is de aftrap van de wedstrijd sv TOP Vrouwen 1 - Juliana Vrouwen 2. Wij hopen je te zien bij een van onze wedstrijden!