Na de winterstop zijn we met de mini's overgegaan van alleen trainen naar wedstrijden voetballen in de JO7. De jongens groeien met de week, letterlijk en figuurlijk.

Ondanks dat ze nog erg jong zijn, de oudsten zijn net 6, en vaak een tegenstander hebben die een kop groter is zetten ze hun beste beentje voor en hebben toch ook al met enige regelmaat gescoord. Ze hebben zelfs al een wedstrijd gewonnen en gaan elke week weer met volle enthousiasme het veld op én af. Dus daar hoort natuurlijk ook een nieuw tenue bij. 

De papa (en mama) van Willem (JO8), Tijs (JO7) en Lieke heeft als shirtsponsor gezorgd voor nieuwe tenues voor de jongste voetballers van SES. Gerwin heeft zijn eigen bedrijf; G. van den Hurk Timmerwerken. Vol trots is inmiddels de eerste wedstrijd gespeeld met dit mooie tenue. Gerwin bedankt!