Prins Joep, Prinses Melle en Narrin Janne zijn dit jaar de trotse heersers van de Noelemak, zoals OBS De Kameleon (achterstevoren) tijdens de carnavalsweek wordt genoemd.

Kinderen kunnen vooraf solliciteren naar deze bijzondere rollen en tijdens een spannende onthulling op 21 februari 2025 werden dit jaar Joep, Melle en Janne uitgeroepen tot prins, prinses en narrin van De Noelemak.

Hun lijfspreuk luidde als volgt:

Met ons wordt carnaval op de Noelemak echt ToP,
We zetten de hele school op z’n KoP!

De Noelemak vierde een feestelijke week waarin de heersers de hele school betrokken bij carnaval. Ze deelden een creatieve knutselopdracht uit, mochten extra buitenspeeltijd geven en presenteerden hun proclamatie. Daarnaast genoten ze zelfs van een frietje eten met het lerarenteam.

Op woensdag vond de jaarlijkse Rare- Haren-Dag plaats, met een zilveren tintje ter ere van het 25-jarig bestaan van De Noelemak. Op vrijdag volgde het grote carnavalsfeest voor de hele school, waarbij natuurlijk ook de heersers van Ut Gèrmelaand aanwezig waren. Het bleek een geslaagd programma vol dansen, schminken, spelletjes, beauty, bouwen en knutselen.

Na deze feestelijke week kunnen de kinderen nu genieten van een welverdiende vakantie!