Juliana Vrouwen 1 is er op zondag 13 april 2025 voor de tweede keer dit seizoen niet in geslaagd om DAW Schaijk Vrouwen 1 op de knieën te krijgen. Nadat afgelopen najaar thuis met 2-3 werd verloren tegen de nummer 6 van de ranglijst, verloor het nu met 1-0.
Daarmee lijkt het team met nog drie competitiewedstrijden voor de boeg op een derde plaats te gaan eindigen en wacht dankzij het winnen van de tweede periode nadien nog een promotiewedstrijd.
Dat het niet makkelijk zou gaan worden was vooraf wel bekend, ook omdat DAW in de derde periode nog al haar wedstrijden had gewonnen.
Renske van Tienen was na de warming up toch niet speelklaar en haar fanatisme bleek dan ook een gemis. Ondanks dat Juliana niet lekker in haar spel kwam, kwam het na twintig minuten toch tot een grote uitgespeelde kans voor Jasmijn van de Wiel. Oog in oog met de Schaijkse doelvrouw schoot ze de bal echter tegen de paal.
Even later was het Isa Schaap die met een snoekduik een voorzet van Sem Hermens op een haar na miste.
Na een halfuur was het DAW, dat tot dan toe alleen via hoekschoppen dichtbij het doel van Merle was geweest, dat op voorsprong kwam. Een oprukkende speelster kon niet worden afgestopt en kon zo van dichtbij hard raakschieten.
In de tweede helft wilde Juliana wel, maar zat het er gewoonweg deze keer niet in. Merle hield Juliana met goed keeperswerk bij een kans van DAW in de wedstrijd, maar zelf kwam het niet verder dan een kopbal van Isa Schaap net naast het doel.
De Julianavrouwen hebben nu twee weekenden geen wedstrijden, maar vanaf mei volgt er nog een mooi seizoenslot. De laatste reeks wedstrijden start op zondag 4 mei 2025. Op het Juliana Sportpark speelt Juliana Vrouwen 1 om 10.00 uur tegen Constantia Wanroij Vrouwen 1, waarna nummer twee Juliana Vrouwen 2 om 12.00 uur koploper Sportclub Loosbroek van het kampioenschap probeert af te houden. Graag tot dan!